مشاوره

به زودی

به زودی

منطقه 22، شهرک چیتگر، پهنه B

زنگ خطر انباری اینترنت wifi ویو کوه خروجی اضطراری پارکینگ دوربین مداربسته سالن ورزشی ویو جنگل سرایدار سرمایش و گرمایش مرکزی(چیلر) سالن اجتماعات آسانسور اشپزخانه ی اپن بالکن لابی

برج های G و B و D شهرک چیتگر (سروستان) که توسط شرکت عمران هادی بتاجا در حال ساخت می باشد در انتهای بزرگراه خرازی به سمت غرب، بعد از مجموعه ایران مال، شهرک چیتگر قرار دارد که در چند ماهه ی اخیر پیشرفت فیزیکی قابل ملاحظه ای داشته است که از کل مجموعه پهنه سروستان تعداد 6 برج از انتخاب واحد شده اند و به صورت طبقه و واحد مشخص خرید و فروش می شوند. متراژ واحدها از 80 متر به بالا هستند. واحدهای این سه برج به دو صورت هستند. برج های G2 ، G4 و B3 و D2 که همان سهام های 33 و 63 متری هستند که تجمیع شده اند و اعضای بتاجا انتخاب واحد کرده اند و برج های G1 و G3 که از همان ابتدا به صورت آزاد فروش بوده اند و طبقه و واحدشان مشخص بوده است.

پهنه بی جزو برج های منطقه 22 می باشد که دارای دید 360 درجه به کل منطقه 22 می باشد و دارای 6 سری F , A , D , B , G , N است که میتوانید همه نوع متراژی را در این پهنه ببینید.
تعداد برج پهنه بی:
16 برج ، که هر برج به تنهایی پروانه ای شکل می باشد و در کل هم این پهنه تصویر پروانه را نمایان می کند که بال های پروانه در واقع شامل بال غربی و بال شرقی می شود.

پیشنهادهای مرتبط

پروژه N1-N6
پروژه B1-B3
پروژه D1-D2